22 Nisan 2011 Cuma

Trabzon ligden düşürülmeli

Sadri Şener ki kendisi Tranzon Spor Kulübünün başkanıdır; Şampiyon olurlarsa üç kupa almaları gerektiğini dile getirmiş. Sebebininde Fenerbahçe Spor Kulübünün kendilerinin üç katı bütçeye sahip oduğunu göstermiş. Eğer böyle biterse Eskişehirspor ile berabere kalacaklar ve onlarla berabere kalıyorlar ise ufak bir puan ve bütçe hesabı yaparsak 1. Lige düşemesi gereken takımlardan biriside Tranzonspor oluyor.

Böyle ahmakça bir açıklama var mı ya_? Koskoca kulübün başkanı olmuş ama ....... sürmeye aklı yok. Bu öneri benim Demokrasi yazımdakilerle benzerlikle içeriyor, okuyunuz. Bu arada Futbol Fedarasyonu Ceza Kurulu Aziz Yıldırıma hak mahrumiyeti vermiş. Takımının maçında verdiği yanlış kararlar yüzünden hakeme gösterdiği tepkiden dolayı. Ne dedi bilmiyorum ama helal olsun, yapmak istediğim kazanılmasına rağmen sert bir tepki göstermesi iyi bir iş. Yanlış, şiddeti ayarlanamamış bir tepki değil teprik ettiğim. Kazanılmasına rağmen yanlışın üstüne gidilmiş olmasıdır.

Ve yine Demokrasi yazımda ki önerilerime benzer bir durum var. Tüm Fenerbahçelileri YSK kararlarında olduğu gibi sokaklara dökülen Kürtlerin yaptıklarını yapmaya ve Federasyonu geri adım atmaya zorlamayı öneriyorum. Buda günün espirisi olsun :=))))

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder