9 Aralık 2010 Perşembe

Beklemek ne kadar zormuş

Özlem çok güzel bir duygudur. Ama bazen özlem duymayı sevmeye başlarız. Yani kavuşmalar artık bir anlam ifade etmez. Özlediğimiz memleketimize, ailemize yada sevgilimize kavuşmamız tat vermez. Özlemeye alışmışızdır ya o duygu çok tatlıdır artık. Belkide bu yüzden eski aşklar yok artık deniliyor. Yani sürekli bir arada olan ilişki içerisinde ki bireyler tat almıyorlar. Özlem, hasret gibi sevgiyi güçlendirebilecek duyguları tatmadıkları için.

Neyden bahsedecektim nerelere geldim. Bende sevgiliden bir haber bekler gibi iş konusunda haber beklemekteyimde konuyu oraya bağlayacaktım güye. Çetin Altan a özeniyorumda. Nasıl ki sevgiliden haber gelmedikçe hayeller kurulur aynı öyleyim. Acaba başka birisi mi var, neden aramadı, kaçan kovalanır mı diye düşünüyor ... Bu soruları iş alemi içinde kelimesi kelimesine zikredebiliyormuşsunuz, haberiniz olsun.

2 yorum:

  1. Beklemenin ne kadar zor olduğunu çok iyi biliyorum. Ama beklentilerinin sonucu beklediğinden çok daha iyi olduğunda beklemeye değdiğini anlıyorsun.Beklerken yaşadığın zorluğu ise bir çırpıda unutuveriyorsun. İşte tam da bu yüzden umarım sen de beklentilerinin sonucunda aynı kanıya varırsın...

    YanıtlaSil