30 Ekim 2010 Cumartesi

Gerçek mi_?

Uzun süredir oynamıyor, sakat yada formsuz gibi eleştirmek isteyene pek çok sebep sunan Allen Iverson transferi bence harika bir olay. Nasıl ki Roberto Carlos, Hagi, Anelka, Guti yada Quaresma transferleri güzel şeylerse bu transferde etkileyici ve mühim.

Evet pek çok yıldız, yetenekli oyuncu ve teknik adam emekliliklerini yaşamak yada tazminat almak için Türkiye ve Türkiye gibi ülkelere geliyor. Ama arada amacı sadece para olmayanlarda çıkıyor. Ki Allen Iverson transferide umarım öyle olur. Ben Beşiktaş taraftarı değilim ama bunun bir başarı olduğunu düşünüyorum ve Allen Iverson ı canlı izleme şansını verenlere çok teşeşşür ediyorum.

Konuyla alakalı olarak Deniz Gökçe ülkelerin ligleri ve milli takımları arasında karşılaştırma yapan güzel yazılar yazmıştı. Bayern Münih, İnter - Mourinho, İngiltere milli takımı ve elbette kendi ligimiz ve milli takımımız hakkında sorunlar ve geleceğide incelediği konulardan. Tabi bunu yaparken ekonominin ne kadar önemli olduğu, takımların kazandığından çok harcadığı, istikrarın önemi gibi çok mühim konularıda gediğine oturtmakta. Okumanızı öneririm.

Lakin Allen Iverson ı canlı izlemek pek çok bedel ödemeye değmez mi _?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder