24 Mayıs 2010 Pazartesi

Zor durumdamısınız _? Çözüm Burada

Efendim ben üniversite yıllarından beri EkonomiTürk sitesini takip ederim. Askerlik dönemini ve ufak tatilleri saymazsak bu takip sürekliydi. Bunun en önemli sebebi site yazarlarının doğru bildiklerini kimseden çekinmeden, kimseye yaranma amacı gütmeden yazıyor olmalarıydı. Ayrıca sitede yardımlaşma ve dayanışma ön planda idi. Zira sitede çok değerli bilgilerin herhangi bir karşılık beklemeden paylaşılması ve TEGV e destek olunması doğrultusunda yapılan telkinler bunlara güzel örneklerdir. Son 5 - 6 ayı çıkarırsak sitenin yöneticisi ve lokomotifi Ekonomix ti. Ekonomix e ne kadar teşekkür etsem azdır. Bir nebze olsun kendimi iyi hissetmek adına buradan kendisine bana üniversite hayatımda kattıkları için sonsuz teşekkürler ediyorum.

Gelelim siteyi İnan bey devraldıktan sonra başlattığı projelerden olan Bireysel Finans Projesine Katılımcı Arıyoruza. Aranılan kişilerden birisi üniversite 3. sınıf öğrencisi, diğer biri birkaç yıllık mezun ve iş sahibi, 2 kişi 30 yaş civarında ay sonunu zor getiren borç batağına saplanmış iş sahibi olmalı, bir diğer iki kişilik grup 35 - 40 yaş aralığında çocuk sahibi ve ekonomik sıkıntı içinde olmalı ve son olarak 40 yaş üzeri emekli maaşı ile yaşayan ama yine maddi sorunlar yaşayan bir kişi olmalı. Tüm bilgilerini eksiksiz olarak paylaşmak ve ileriye dönük 10000, 100000 ve 1000000 TL sahip olmak için verilen tavsiyeler doğrultusunda hareket etmek diğer koşullar arasında. Bahsedilen miktarlarda birikimlere ulaşabileceğiniz konusunda benim şüphem yok. Hatta aday olmak için niyetlenmiştimde. Lakin zaman konusunda sıkıntı yaşadığım için vaz geçmek zorunda kaldım. Zira içtenlikle tüm bilgilerinizi paylaşmalı ve bunu düzenli olarak yapmalısınız. Ayrıntılara linkten bakabilirsiniz.

Bu arada istenilen özellikte kişilerin başvurmaması sonucunda koşullar değiştirildi. Son güncelleme ile Bireysel finans projesi B versiyonu olarak tekrar gündeme getirilmiş durumda. Hatta bir adayın kabulu yapılmış ve ilk yazısıda yayınlandı. Son gelişmeleri bilmiyorum. Eğer niyetiniz varsa bir göz atın derim. Karlı çıkan kesinlikle siz olursunuz.

1 yorum:

 1. Dikkat.

  Kisisel is baslatmak için bir kredi gerekiyor ?.
  faturanizi ödemek için bir kredi gerekiyor mu?

  Simdi kredi.teklif@gmail.com bize hemen kredi transferi ile devam etkinlestirmek için: Eger ilgileniyorsaniz lütfen bu e-postayi basvurun.
  Ayrica bu e-postaya burada bize ulasabilirsiniz: (finance_institute2015@outlook.com)

  Eger ilgileniyorsaniz dolgu ve bu bilgileri dönerseniz biz,% 2 faizle kredi veriyor

  (1) Tam adi: ....................
  (2) Kredi Tutari: ...............
  (3) Kredi Süre: ..............
  Dogum (4) Tarih: .................
  (5) Cinsiyet: .........................
  (6) Medeni Hali: ...............
  (7) Ülke:
  (8) Devlet: .....................
  (9) Ev adresi: .........
  (10) Ofis adresi: .........
  Kredinin (11) Amaç:
  (12) E-posta adresi:
  (13) Telefon numarasi: ...........
  (14) Faks numarasi: .............

  Bay Web Luis

  YanıtlaSil