10 Mayıs 2010 Pazartesi

Blackberry ve iPhone Cinsel Münasebete Engel

Çağımız da karşı cins ile olan iletişimden sekse pekçok alanda sorunlar olduğu aşikar. İletişim seçenekleri arttıkça sosyalleşme ve karşı cinsle olan iletişim yollarıda çeşitlenmekte. Zira yarin bir bakışını yakalayabilmek için aynı sokaktan defalarca geçildiği, sesini duymak için penceresinin altında sabahlandığı dönemlerden siberalem ve facebook gibi iletişim seçeneklerinin var olduğu bir çağa geldik. Bu durumu beğenenler kadar beğenmeyenlerde var elbette. Kimseye itirazım yok. Ama az öncede bahsettiğim gibi iletişim yollarının değişmesi neticesinde ilişkilerin içeriğinin de değişmesinden doğal ne olabilir ki_? Bu yüzden her bayramda " nerede o eski bayramlar " diyenler gibi bizim zamanımızda ilişkiler böylemiydi diyenlere tepkinizi gösterin lütfen. Zira benzer bir yakarışı dile getiren " şimdiki şarkı sözleri çok manasız ve açık seçik " diyenlere eski şarkıları tekrar incelemelerini öneririm. Yıldızların altında sevişmekten, yatırdım yatırdım çam dibine ye kadar o kadar çok müstehcen söz içeren şarkı varki bu tarz serzenişte bulunan kişilerin gözlerine sokmak geliyor içimden. Bir eleştiri yaparken dayanaksız atanlardan hiç hazzetmiyorum.

Gelelim cinsel isteksizliğin nedeni bulundu başlıklı şu habere. Kadınların büyük bir kısmı seks yaşantılarının düzensiz ilerlemsinin sebebi olarak yukarıda da bahsettiğimiz gelişen iletişim aletlerinin yatak odalarına kadar girmesini göstermekte. Yani ilişkilerin çeşitlenmesini sağlayan teknoloji ( Teknoloji nedir_? ) aynı zamanda ilişkilerin içinin boşalmasına da sebep olmuşa benzer. Bu yüzden siz siz olun ilişkinizin iyi bir şekilde gelişmesi için Blackberry ve iPhone gibi yüksek teknoloji ürünlerinden uzak durun derim.

1 yorum:

 1. Dikkat.

  Kisisel is baslatmak için bir kredi gerekiyor ?.
  faturanizi ödemek için bir kredi gerekiyor mu?

  Simdi kredi.teklif@gmail.com bize hemen kredi transferi ile devam etkinlestirmek için: Eger ilgileniyorsaniz lütfen bu e-postayi basvurun.
  Ayrica bu e-postaya burada bize ulasabilirsiniz: (finance_institute2015@outlook.com)

  Eger ilgileniyorsaniz dolgu ve bu bilgileri dönerseniz biz,% 2 faizle kredi veriyor

  (1) Tam adi: ....................
  (2) Kredi Tutari: ...............
  (3) Kredi Süre: ..............
  Dogum (4) Tarih: .................
  (5) Cinsiyet: .........................
  (6) Medeni Hali: ...............
  (7) Ülke:
  (8) Devlet: .....................
  (9) Ev adresi: .........
  (10) Ofis adresi: .........
  Kredinin (11) Amaç:
  (12) E-posta adresi:
  (13) Telefon numarasi: ...........
  (14) Faks numarasi: .............

  Bay Web Luis

  YanıtlaSil