31 Mart 2010 Çarşamba

Nükleer Enerji

Takip etmeye başldığım ilk blog öğrenciliğim süresince Akşam gazetesini okumamı sağlayan Deniz GÖKÇE nin köşesinde bahsettiği blog dur. Son zamanlarda yazılarının çalınmasından kaynaklanan ücretli bir site kurmalarından dolayı eski havaları dağılış durumda. Ücretli sitelerine henüz üye olmadığım için orada ki durum hakkında yorum yapamıyorum. Pekçok konuda güzel yazılar paylaşılan bir sitedir tavsiye ederim.
Nükleer enerji alanımlada ilgili olduğu için bu konuda ileride çeşitli yazılar olacak sitede. Ama başalngıç olarak yukarıda o kdar övdüğüm sitede ki Nükleer Kirlilik ve Nükleer Enerjinin Zararları adlı yazıları siteyide tanımak adına okuyabilirsiniz.

1 yorum:

  1. Merhaba,

    Blogunuzda simdiden bize 3 tane farkli yazidan link vermissiniz. Eger haftada 3 tane boyle yazi yazip "esitlik" baslikli yaziniza biraktigim yorumda rica ettigim sekilde link verebilirseniz blogumuza ucretsiz uye olabilirsiniz.

    yazilarinizin uzun yazi vs. olmasina da gerek yoktur, bir kac satirdan ve linkten olusan yazilar da yazabilirsiniz. Ilgi duyarsaniz veya sorulariniz varsa bana email ile turkekonomi gmail.com adresinden ulasabilirsiniz.

    YanıtlaSil